CZ | EN
ÚvodNaše službyAktualityKontaktyMožnost podpory
AKTUALITY
17.5.2018
Informace o relaxačním setkání členů ČSODN s klienty a spolupracovníky ve dnech 11-13.5.2018 v Kutné Hoře

VÍCE >>
19.4.2018
Informace o pravidelném jarním relaxačním setkání

VÍCE >>
11.4.2018
Pozvánka

VÍCE >>

Nemyslíš, zaplatíš

 

Nemyslíš-zaplatíš je největší celostátní kampaň Ministerstva dopravy zaměřená na věkovou skupinu řidičů do 25 let a nejčastější příčiny jejich dopravních nehod.

 

Má řidiče varovat před hrozícím nebezpečím na silnici. Kampaň se snaží ovlivňovat zejména prostřednictvím hraných video-spotů chování účastníků silničního provozu vyvoláváním negativních emocí.

Kromě mediálně známější série zmiňovaných videí (které začínají jízdou autem, následně je ukázán rizikový děj, kterého se dopustil řidič – agresivní či rychlá jízda, drogy za volantem apod., přičemž video končí jeho následky) kampaň Nemyslíš-zaplatíš také donedávna obsahovala rozšířenou verzi, která byla ke shlédnutí na speciálně vytvořeném webu: www.nemyslis-zaplatis.cz. Zde měli kromě obecných informací návštěvníci také možnost shlédnout a vyslechnout výpovědi účastníků dopravních nehod a pozůstalých.

 

Na této části kampaně se významně podílelo ČSODN. V současné době (únor 2012) není k dispozici, ale stále fungují facebookové stránky Nemyslíš-zaplatíš, které jsou s počtem téměř půl milionu uživatelů nejúspěšnějším facebookovým profilem v ČR.

 

 


Napište nám - rychlý kontaktpartner partner partner partner partner partner partner partner partner partner